Masz problem z komputerem stacjonarnym lub laptopem, planujesz ich zakup?

Potrzebujesz usługi graficznej lub reklamy w Internecie?

A może chcesz przegrać filmy lub muzykę z kaset na komputer?

Jeśli szukasz wyżej wymienionej lub innej usługi informatycznej, to dobrze trafiłeś. Zapytaj, a pomożemy lub zarekomendujemy Ci kogoś, kto pomoże.

Czym zajmujemy się najczęściej?

Awaria płyty głównej, karty graficznej czy pamięci RAM, dysku twardego, usuwanie złośliwego oprogramowania. To tylko niektóre wydarzenia, które przytrafiają się praktycznie każdemu.

Gdy przydarzy Ci się taka historia, to wtedy pomoże Anibia, Ty nawet nie musisz wychodzić z domu. Nasze usługi świadczymy także w siedzibie klienta.

Wykonujemy kompleksowe naprawy komputerów PC, a także serwis i konserwacje notebooków. Dodatkowo świadczymy usługi z zakresu marketingu internetowego w formie kampanii Google Ads.

Większość napraw wykonujemy w miejscu zainstalowania sprzętu, w domu lub w firmie. Naszych klientów edukujemy jak w przyszłości unikać nieprzewidzianych problemów lub uprzedzać i przygotować się na możliwe awarie.

Anibia świadczy także usługi doradcze przy zakupie komputerów PC, laptopów, sprzętu sieciowego i innej elektroniki użytkowej.

Anibia jest przyjazna dla klienta, zapewnia szybki czas reakcji, profesjonalną obsługę, a także konkurencyjne ceny za wykonane usługi.

Działamy głównie na terenie Gdańska, Żukowa i Kartuz oraz w okolicach tych miast.